Skip to content

Depilacja laserowa

Vectus

Opis zabiegu

Depilacja laserowa to zabieg trwałego usuwania owłosienia, wykonywany jest przy użyciu głowicy dopasowanej wielkością do danego obszaru ciała. Działanie lasera diodowego Vectus wykorzystywanego podczas zabiegu polega na emisji wiązki światła laserowego o długości fali 810 nm. Światło emitowane przez laser jest absorbowane przez barwnik włosa (melaninę) dzięki czemu mieszek włosowy ulega termicznej destrukcji.

Urządzenie wyposażone jest w czytnik, który bada poziom aktywnej melaniny w skórze. SkinTel™ rozpoznaje indywidualne właściwości skóry i przesyła je do systemu w laserze. Dane są analizowane i na ich podstawie dobierane są indywidualne parametry zabiegu, wykluczając ryzyko termicznego poparzenia.
Idealne dobrane parametry zwiększają jakość i bezpieczeństwo zabiegu. Użyte w głowicy rozwiązanie Advanced Contact Cooling sprawia, że skóra jest chłodzona przed, w trakcie i po emisji światła lasera.

Wskazania do zabiegu:

 • chęć trwałego usunięcia niechcianego owłosienia z takich partii ciała jak :
  – nogi
  – ręce
  – pachy
  – okolice bikini
  – twarzb
  – brzuch
  – plecy
 • problem wrastających włosków
 • nawracające zapalenie mieszków włosowych

Efekty:

Pierwsze efekty można zaobserwować już po pierwszej depilacji. Całkowitego braku włosów można się spodziewać po 4-8 wizytach, jest to kwestia indywidualna w zależności od koloru, długości i grubości włosów.

*Ilość zabiegów depilacji laserowej jaką należy wykonać do uzyskania odpowiednich efektów, jest różna dla każdego. Zalecane jest wykonanie około 4-6 a nawet 8 zabiegów, ze względu na nierównomierny wzrost włosów na naszym ciele.

Masz pytania?